3-bedroom (4+1) - Apartment for Sale in Svoboda nad Úpou

5. května, Svoboda nad Úpou

ID BLD0001
Street 5. května
District, city Svoboda nad Úpou, Svoboda nad Úpou
Area 133 m2
Floor 1st floor
Furnished Fully
Status Available from 01 March
Energy Class G (not certified)
Price 6 290 000 CZK (∼257 945 €)
+ Commission
0 CZK (+ 21% VAT)
i

Description

Summary

V srdci malebných Východních Krkonoš se rozprostírá město Svoboda nad Úpou, a s ním i jedinečná příležitost kvalitního rodinného života. Zastavte se na chvíli a dejte šanci snu, který čeká na své nové majitele.


A kde to všechno najdete? Právě ve městě Svoboda nad Úpou, obklopeném malebnou přírodou Východních Krkonoš. Lyžařská střediska a krásné výletní trasy jsou na dosah ruky, nabízející nezapomenutelné zimní a letní zážitky.


Tato nabídka není jen o bytu, je to o vytvoření nového domova, kde se rodina může radovat z každého okamžiku. Nenechte si ujít tuto lukrativní příležitost pro kvalitní rodinný život. Příběh vašeho nového začátku začíná právě zde.


Ať už je váš oblíbený čas strávený venku, nebo si užíváte klidu domova, tento byt nabízí to nejlepší z obou světů. 

Location

Občanská vybavenost ve městě je kompletní. Obchod přímo před domem usnadňuje každodenní nákupy, školka je doslova pár minut chůze a lékařské středisko plně vybavené všemi doktory, které běžně potřebujete.

Layout

Dispozice bytu je pečlivě promyšlená, nabízí prostorný obývací pokoj, dvě útulné ložnice a dětský pokoj, který se stane hřištěm pro nekonečné dobrodružství. Plně vybavená kuchyně je místem, kde se rodina schází ke společnému vaření a večeřím plným smíchu a dobré nálady. Moderně zrekonstruovaná koupelna s vanou a sprchovým koutem představuje království relaxace.

Furnishing

Ve vyvýšeném prvním patře zrekonstruovaného cihlového domu, se nachází prostorný byt 4+1 o rozloze 120 m², který není jen obyčejným prostorem, ale mozaikou pohodlí a vkusu. Jakmile vkročíte do obývacího pokoje, uvítá vás atmosféra tepla a klidu, která vytváří ideální prostor pro rodinné chvíle a setkání s přáteli.

Facilities

K bytu patří i sklep o ploše 13 m², ideální pro uložení věcí, které nepotřebujete každý den. A co víc? Je zde, uzavřené společná zahrada, která vám poskytne klid a prostor pro odpočinek pod otevřeným nebem.

Price

Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte makléře rád se s vámi domluví.

Lukáš Dočkal
Your consultant Lukáš Dočkal Czech +420 777 923 100 lukas.dockal@foreigners.cz

Get more info

We will contact you within 24 hours.

By clicking 'Send' you acknowledge that we are processing your data. More details here.

Interested in any service?
Do you need help?
info@foreigners.cz +420 211 221 492 Fill our form