Pomáhej nám odstraňovat kulturní bariéry

Členové Foreigners týmu jsou nadšení a práce je baví. Kdokoli přijde do naší kanceláře (klienti, obchodní partneři) poznamenává, že je tady jiná energie. Kdo by u nás nechtěl pracovat? Ale jak to ukázat a přiblížit potenciálním zaměstnancům, kteří to ještě nepocítili? Jak toto předat neosobně online? Jak ukázat, že to nejsou jen fráze, které má na náborovém webu každá firma? Jak ukázat, že je to reálné? Snad se nám to povedlo. Pokud ne, přijďte se k nám podívat, dát si kafe a nasát atmosféru.

Podívej se, jak vypadá práce u nás

Kdo jsme

Foreigners zajišťuje komplexní relokační služby expatům a zahraničním studentům v České republice. Pomáháme překonávat jazykové a kulturní rozdíly. Působíme v šesti městech a plánujeme se skrze franchise síť rozšiřovat i do zahraničí.

Co děláme

Svým pracovníkům nabízíme nejen zajímavou a pestrou kariéru, ale podporujeme také jejich osobní růst. Žijeme společnou firemní vizí a dáváme do práce naše srdíčko. Kompromisy neděláme, protože hledáme WIN-WIN-WIN řešení. Poskytujeme nadprůměrně kvalitní služby a jsme za ně také kvalitně zaplaceni. Ctíme pravidlo, že se vydaná energie rovná přijaté.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • možnost osobního růstu a seberealizace

  • dynamickou práci

  • nevšední interkulturní zážitky

  • intenzivní proškolení na danou pozici

  • různorodost práce díky různorodým kulturám klientů

  • mladý pohodový kolektiv

  • otevřenou firemní kulturu

  • dobré finanční ohodnocení

Kariéra

Koho hledáme?

Nadšené pozitivní lidi, kteří mají drive a chuť do práce. Z našeho týmu srší chuť do života i práce a hledáme takové, kteří mají i dravost a chuť vydělávat lepší peníze než jen průměr. Rádi se bavíme a milujeme život.

Bez čeho se u nás neobejdeš?

  • plynulá znalost AJ, ČJ - mluvená i psaná, další světový jazyk výhodou

  • spolehlivost, ochota učit se a růst, samostatnost

  • kladný vztah k cizincům, ochota jim pomáhat, ideálně vlastní zkušenosti ze zahraniční

  • skvělé komunikační schopnosti

  • pozitivní přístup k životu a dobrá etika

  • důslednost a smysl pro systém a pořádek

  • být příčinou, ne následkem toho, co se ti v životě a práci děje

Kariéra

Jak to ve Foreigners chodí?
Od náboru, přes náplň práce až ke vzdělávání

Naše stručná historie

  • Pobočka v Hradci Králové
  • Rozšiřování služeb
  • Příprava na velkou expanzi
  • Pobočky Brno, Praha, Plzeň
  • Stabilizace firmy, směrnice, manuály
  • Projekt CzechUniversities, aktivity v Dubaji
  • Členství v EuRA
  • Orientace na korporátní kienty
  • Pobočka Ostrava, GALA Night
  • Domeq, Cyrilská
10
let
Na trhu relokačním, imigračním a realitním jsme od roku 2009.
12 183
klientů
Dělá nám obrovskou radost, že máme více než 12 183 spokojených klientů.
11 682
bytů
Počet nabízených bytů v naší databázi roste každý den.
42
profesionálů
Jsme tým 42 profesionálů v 7 kancelářích napříč republikou.
Interested in any service?
Do you need help?
info@foreigners.cz +420 211 221 492 Fill our form