2-bedroom (2+1) - Apartment for Sale in Veverská Bítýška

Veverská Bítýška

Reserved
ID BK1028
Street Na Bítýškách
District, city Veverská Bítýška, Veverská Bítýška
Area 55 m2
Floor 4th floor
Furnished Partly
Status Reserved
Energy Class B
Price 4 900 000 CZK (∼200 943 €)
+ Commission
4 900 000 CZK (+ 21% VAT)
i

Description

Summary

Nabízíme Vám bydlení v klidném prostředí obklopené přírodou, na okraji města Veverská Bítýška, s velice dobrou občanskou vybaveností a současně s dojezdem do Brna do 15 minut. 

Location

Město Veverská Bítýška je dokonalé k rodinnému bydlení. Nachází se zde totiž téměř vše, na co si vzpomenete. Množství prodejen potravin, restaurace, Česká pošta, bankomat, základní škola, školka, ZUŠ, řada hřišť pro malé i velké děti, praktický lékař a zubní ordinace. Město má příjemného ducha a atmosféru a pořádá se zde řada společenských akcí. Autem se dostanete do Brna (městské části Bystrc) do 15 minut, autobusem do 30 minut.

Layout

Tento pěkný byt 2+1, o velikosti 55 m2, se nachází ve 4. patře cihlového domu. Z chodby bytu je možné se dostat do všech místností. A to do samostatné kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, WC, koupelny a komory. Z obývacího pokoje je vstup na balkon o velikosti 5 m2. Z balkonu je krásný výhled na kopce nad Bílým Potokem. Plocha balkonu není započítána do výměry bytu. V koupelně je umístěna vana. V bytě se nachází nábytek na míru, včetně vestavěných skříní. Tento nábytek v bytě zůstává. K bytu dále náleží sklep o velikosti 2 m2.

Facilities

V roce 2010 v bytě proběhla rekonstrukce bytového jádra, byla kompletně zrekonstruovaná koupelna a WC, došlo k výměně oken a rekonstrukci elektrických rozvodů. V domě se nenachází výtah. Orientace bytu je jihozápadní. V domě je k dispozici společná sušárna a kolárna. Samotný cihlový dům stojí téměř na okraji obce, díky čemuž je člověk na dosah přírody, lesů a řady cyklostezek. Naproti vchodu domu se nacházejí potraviny a jen o pár metrů dál zastávka autobusu č. 303, což je přímý spoj do Brna.

Kateřina Stehnová
Your consultant Kateřina Stehnová Czech +420 770 665 333 katerina.stehnova@foreigners.cz

Get more info

We will contact you within 24 hours.

By clicking 'Send' you acknowledge that we are processing your data. More details here.

Interested in any service?
Do you need help?
info@foreigners.cz +420 211 221 492 Fill our form