Rezidence Blum

Bydlení v centru Brna s nádechem funkcionalismu

 

Jedinečné byty na Jánské ulici k prodeji. Vraťte se do období první republiky bez kompromisu ohledně klidu a pohodlí. Všechny byty a ateliéry jsou plně zrekonstruovány a čekají na nové majitele.

 

VÝJIMEČNÁ LOKALITA

Ponořte se do atmosféry velkoměsta
a současně využijte klidného zázemí.

 

GENIUS LOCI 30. LET

Dům je jednou z architektonicky nejhodnotnějších
funkcionalistických staveb v jádru města. 

 

ZBRUSU NOVÉ BYTY

Nově zrekonstruované interiéry
od bytů a ateliérů až po komerční prostory. 

 

Elegance a výjimečnost
s historickými kořeny

Na architektonickém návrhu se podílel Heinrich Blum, jehož stopy můžete najít i v takových brněnských skvostech funkcionalismu jako je Villa Rosenberg v Pisárkách nebo budova České spořitelny, ke které Rezidence Blum patří.

Nově vybudované moderní a pohodlné prostory se nacházejí ve 2. a 3. NP. V části bytů najdete velké terasy a v další části spací patra. Díky kompletnímu vybavení, které je v ceně, se můžete ihned nastěhovat. Nábytek a kuchyňská linka včetně spotřebičů jsou součástí prodeje. Koupelny s velkoformátovými obklady jsou vybaveny sprchovými kouty, toaletou a umyvadlem. Každý byt má vybudováno stropní chladící zařízení a samozřejmostí je domovní zvonek s kamerou.

 

Bydlení v centru bez kompromisu

Lokalita domu dokonale splňuje nároky pro aktivní život ve městě. Rezidence Blum se nachází na pěší zóně ulice Jánská, jen pár kroků od náměstí Svobody, kde se shlukuje veškeré dění města. Najdete zde kavárny a restaurace, nákupní pasáže, posilovny, wellness a divadla. Pokud rádi běháte nebo chodíte na procházky, park pod Špilberkem je jen 5 minut daleko.

Když už vás vír velkoměsta unaví, můžete se uchýlit do své vlastní oázy klidu. V zastavěném vnitrobloku, kam směřují okna prodávaných prostor, je vysázena vzrostlá sakura, která v letních měsících tvoří příjemné klima. Dům patří k budově současné České spořitelny, díky čemuž nebudete mít během odpoledních hodin a víkendů žádné sousedy. 

Ceny se pohybují od 4.390.000,- do 7.990.000,-.

Máte zájem? Kontaktujte realitní makléřku Kateřinu Stehnovou Strašákovou na +420 770 665 333 nebo katerina.stehnova@foreigners.cz.

 

Interested?

We will contact you within 24 hours.

By clicking 'Send' you acknowledge that we are processing your data. More details here.

Interested in any service?
Do you need help?
info@foreigners.cz +420 211 221 492 Fill our form