Realitní specialista

Realitní specialista do divize prodejů

- Nemovitosti nám nejsou cizí a bavíme se jimi. -


Hledáme nadšence do nemovitostí, kteří chtějí svoji práci dělat dobře a být profíky v oblasti prodejů nemovitostí.

Pokud máš chuť prodávat nemovitosti jak zahraničním, tak českým klientům, a zároveň pracovat pro firmu, která má na trhu realit historii a bydlením jako takovým se zabývá už 12 let, čti dál.


O ČEM TO BUDE?

Na jedné straně budeš s majiteli nemovitostí řešit prodej jejich bytu, domu či pozemku. Na druhé straně budeš se zájemci řešit koupi nemovitosti. Budeš mít na starosti realizaci celého obchodu:

 • nábor nemovitostí
 • marketing nemovitostí
 • prohlídky se zájemci
 • příprava podkladů pro smlouvy a následná kooperace s právníkem
 • zajištění financování ve spolupráci s naším hypotečním poradcem
 • předání nemovitostí


CO OD TEBE OČEKÁVÁM?

 • pozitivní a proaktivní přístup k životu a práci, férové jednání
 • otevřenost a kladný vztah k lidem i cizincům 
 • plynulá znalost ČJ, (AJ výhodou) - mluvená i psaná
 • umění naslouchat, ale také vhodně argumentovat
 • drive, tah na branku a skvělé komunikační schopnosti, zvednout telefon a prostě se zeptat
 • radost z vyhledávání příležitostí a výzev
 • schopnost podělit se s ostatními veřejně, na čem a kde pracuješ a budovat si osobní značku
 • spolehlivost, samostatnost, důslednost, smysl pro systém a pořádek
 • ochota učit se novým věcem
 • schopnost jednat v rámci principu WIN-WIN-WIN
 • časová flexibilita (bude záležet na tobě, jak si čas zorganizuješ, abys splnil/a stanovené cíle)

 

 

KDO JSME?

Společnost Foreigners poskytuje už 12 let relokační a imigrační služby expatům – tedy cizincům pracujícím v mezinárodních firmách a zahraničním studentům. Zajišťujeme nalezení vhodného bydlení, vyřízení imigračních záležitostí (víza), zdravotního pojištění, stěhování, asistence na úřadech, překlady a mnoho dalších služeb v průběhu celého jejich pobytu v České republice.

Realitní sekce tvoří cca 60 % firemního obratu v oblasti zprostředkování pronájmů a částečně prodejů. V současné době chceme významnějším způsobem rozšířit sekci prodejů nemovitostí i pro Čechy a využít fungující spolupráci se současnými majiteli nemovitostí.

 

 

CO TI NABÍZÍME?

 • finanční ohodnocení, kde nenajdeš finanční strop - až 70% z tvého obratu
 • veškerou podporu při realizaci obchodů
 • seniorního vedoucího, který tě detailně zaučí (a nepustí dále, dokud tomu fakt nebudeš rozumět) a bude k dispozici po celou dobu při řešení složitějších případů
 • PR a marketingovou podporu - pokud budeš mít zájem tvořit si osobní brand profesionála v oblasti nemovitostí, máme pro tebe nachystaného interního člověka, který ti může tvořit obsah na sociální sítě či jinou online propagaci Tvé osoby
 • možnost osobního růstu, seberealizace včetně podpory v networkingu
 • zajímavou pracovní náplň s neustálým přísunem nových kontaktů a navázaných spoluprací
 • brand, který je uznávaný na trhu s nemovitostmi a který může nemovitosti nabídnout nejen české klientele jako jiná RK, ale také zahraničním klientům
 • chceme, abys byl(a) vidět na venek ty jako osobnost, která má za sebou silný brand
 • podílet se na vlastních developerských projektech firmy – v současné době máme nakoupeny vlastní developerské projekty v různém stadiu přípravy a realizace během 2 - 6 let v celkovém objemu 14 000 m2 prodejních ploch (výstavba rodinných a bytových domů)
 • možnost práce se zahraniční klientelou - udržíš si rozhled a angličtinu
 • úžasný tým se silnou a zároveň svobodnou firemní kulturou, který tě bude podporovat
 • stále rodinnou firmu, která si buduje tento lovebrand už 12. rokem a chce dále růst
 • pevně zakotvené hodnoty a firemní kulturu
 • typ pracovního poměru: na živnostenský list (OSVČ)
 • chceme, abys vydělával/a 80 000 - 200 000 Kč/měsíc

 

CHCEŠ O NÁS VĚDĚT VÍCE?

Foreigners.cz/Career

 

ZAUJALA TĚ TATO PRÁCE?

Svůj životopis a krátký motivační dopis "Proč chci pracovat ve Foreigners" (MAX. 200 slov) pošli v příloze na jobs@foreigners.cz s předmětem dle města BRNO/PRAHA REALITNÍ SPECIALISTA.

 

ROZHOVOR S NAŠÍ NEJLEPŠÍ MAKLÉŘKOU

 

Kači ahoj, můžeš se nám představit?

Ahoj, jmenuji se Kateřina Stehnová Strašáková. Jednoduše mě baví nemovitosti a spousta věcí s tím související, a proto se touto prací i živím. Soušasně jsem i ještě na mateřské dovolené.

Jak dlouho se věnuješ prodejům a co tě na tom baví?

V prodejích jsem prakticky stále ještě nováček. Nemovitosti prodávám totiž pouze rok a půl. V současnosti obecně v prodejích velice dobře fungují emoce a to je to co mě baví. Baví mě komunikovat s lidmi, poznávat jejich příběhy a podle toho s nimi řešit i prodej. Chci klientům se vším pomoct, aby tato dlouhá etapa prodeje, která může trvat i několik měsíců, byla pro ně opravdu podle jejich představ a příjemná.

Díky tomu, že některé prodeje trvají delší dobu a já jsem celou dobu s prodávajícími a vlastně i kupujícími v kontaktu, poznávám některé tyto lidi velmi dobře a troufám si říct, že z některých se stávají i přátelé nebo blízcí známí a toho si velice cením. S emocemi u prodeje nemovitostí pracuji i u přípravy nemovitosti na prodej. Prázdný byt osloví možná spíše investora, který vše jede přes čísla. Málo lidí si ale nemovitost dokáže představit zabydlenou a krásně upravenou a to je oblast, která mi je velice blízká. V podstatě dávám nemovitosti ducha a to mi přitáhne ty správné kupující. Přeci jen chci, aby koupil nemovitost ten správný kupující – tedy někdo, kdo z ní bude mít radost. 

Proč sis vybrala tuto práci, když jsi ji nikdy před tím nedělala?

Baví mě design, architektura a celkově tato oblast. Během mateřské dovolené se mnou můj muž konzultoval vizuální stránku developerských projektů a tato oblast mě začala čím dál víc přitahovat. Moje vzdělání k tomu i směřovalo. Mám vystudovanou uměleckou školu, dvě školy se zaměřením na právo a školu zaměřenou na právo a ekonomiku. Takže mám k tomuto oboru i dobré předpoklady. Tato oblast je super i díky tomu, že je čistě na mě, kolik si vydělám peněz a to mě obrovsky motivuje a baví, protože si dokážu vydělat opravdu vysoké částky a jsem v podstatě finančně nezávislá. Za tím směřuje i spousta dalších lidí – teda alespoň si to myslím. V podstatě si dokážu díky tomuto plnit své materiální sny, jako je například koupě Mercedesu. Další aspekt, který mě těší, je ten, že se můžu do práce pěkně oblékat a potkávám se s inspirativními lidmi.

Proč máš na Instagramu profil matka_na_podpatcich?

No to jsem prostě já. Jsem maminka tříleté dcerky a ty podpatky mě dost charakterizují. Je to můj life style. Krásné boty mám ráda a ráda je i nosím a obecně mám ráda krásné věci. Tento profil původně vznikl jako spojení mateřství a podpatky charakterizovaly i to, že si stále chci užívat života i na mateřské. Teď to jen vystihuje to, že jsem maminka – ale samostatná a užívající si života. Ty podpatky charakterizují propojení business a elegance. 

Co ti dává Foreigners a proč jsi u nás?

V předchozích letech jsem dostala několik nabídek pracovat v tomto oboru. Všechny jsem ale odmítla z toho důvodu, že realitní makléři měli u veřejnosti dost špatnou pověst a nechtěla jsem se do této oblasti zaškatulkovat. Ale v průběhu času mě to k nemovitostem čím dál tím víc táhlo. Foreigners je pro mě ztělesněním fair play. Vím, že mě nikdy nebudou nutit do neetického jednání proto, abych dosáhla např. vyššího obratu. Foreigners buduje své základy na dlouhodobé spolupráci a přátelství, tudíž jakékoliv špatné chování je pro ně nemyslitelné a to jak na úrovni jednání s klienty, tak i se zaměstnanci. Pro mě se tímto značně odlišili od obdobných firem a neměla jsem ani motivaci hledat jinde.

Co je pro mě ale velmi důležité, je firemní bezpečné prostředí. Kolegové jsou ve své práci profíci, ale nejsou to individualisti, jsou to parťáci, na které se můžu spolehnout. Celkově ve firmě panuje velice milá atmosféra a pracovně jsem pyšná, že jsem v kolektivu, který svoji práci dělá na vysoké úrovni. Já se pak můžu chlubit, že jsem jeho součástí, protože jméno Foreigners má především v Brně u klientů v oboru váhu.

Co je tvým cílem v práci?

Ráda bych se dostala svými obraty na TOP realitní úroveň. Říká se, že ti nejlepší realiťáci, prodávají cca. 5 nemovitostí měsíčně. Tohoto bych ráda dosáhla a stabilně udržela po nějakou dobu. To ale znamená poměrně vysoké vytížení, takže až si budu moci říct, „mám splněno“, vůbec mi nebude vadit nějaké zklidnění a spíš mě bude těšit, když se dostanu na takovou úroveň, kdy si budu vybírat, jaké zakázky přijmu a budu si je více užívat.

Jak se ti daří plnit tyto cíle?

V březnu jsem se stala plátcem DPH, protože jsem fakturačně překročila 1 mil. Kč. Takže obecně jsem spokojená, ale pořád to není ten cíl, který jsem už popisovala.  

Jak hodně pracuješ a co děláš, když nepracuješ?

Mám malou dceru a té chci stále ještě věnovat dostatek času. Proto pracuji jen 2-3 dny v týdnu. O to víc intenzivně musím pracovat, abych to, co dělají jiní 5 dnů, stihla. Občas je to dost náročné, ale řadu věcí ve své práci mám v plánu zjednodušit a zlepšit, aby to byla větší pohoda. 

Díky za tvoje odpovědi a ať se ti i nadále daří.

Já taky děkuji. A doufám, že se Foreigners podaří do divize prodejů dostat více schopných makléřu. Ráda se obklopuji stejně úspěšnými lidmi, a to nejen z mojí branže. 

 

ZAUJALA TĚ TATO PRÁCE?

Svůj životopis a krátký motivační dopis "Proč chci pracovat ve Foreigners" (MAX. 200 slov) pošli v příloze na jobs@foreigners.cz s předmětem dle města BRNO/PRAHA REALITNÍ SPECIALISTA.

Interested in any service?
Do you need help?
info@foreigners.cz +420 211 221 492 Fill our form