1-bedroom (1+kk) - Apartment for Sale in Brno

Brno Kobližná

ID BK1046
Street Kobližná
District, city Brno-město, Brno
Area 35 m2
Floor 1st floor (lift)
Furnished Fully
Status Available now
Energy Class D
Price 5 290 000 CZK (∼216 937 €)
+ Commission
0 CZK (+ 21% VAT)
i

Description

Summary

Elegance a výjimečnost, to všechno přinesla rekonstrukce Paláce Kobližná. Krásné byty se nacházejí v historickém centru Brna. Přímo v pulzujícím srdci moravské metropole tak můžete najít skutečnou oázu klidu. Lokalita domu dokonale splňuje nároky pro aktivní život ve městě. Ponořte se do atmosféry velkoměsta a současně využijte klidné zázemí, které tato nemovitost poskytuje.


Location

Jedná se o investici do neopakovatelné lokality. Palác Kobližná se nachází na pěší zóně ulice Kobližné a navazuje na náměstí Svobody a další přilehlé ulice, kde se shlukuje veškeré dění města a kde je do pěti minut pěšky vzdáleno téměř vše, například ty nejlepší brněnské kavárny a restaurace, nákupní pasáže, fitness, wellness, divadla Reduta a Mahenovo divadlo, městská hromadná doprava, pošta, bankomaty. Pokud si budete potřebovat udělat procházku nebo si rádi zaběháte, park pod Špilberkem je jen 8 minut daleko.

Layout

Moderní a pohodlný byt s terasou, o dispozici 1+kk a o celkové velikosti 58,2 m2 zahrnuje vstupní chodbu, koupelnu se sprchovým koutem a WC a velkou obytnou místnost, kde naleznete kuchyňský kout, obývací a spací část. Vnitřní část bytu je velká 34,8 m2 a terasa 23,4 m2. Nábytek a kuchyňská linka včetně spotřebičů jsou součástí prodeje. Byt je tedy kompletně zařízený a stačí se jen nastěhovat. Okna bytu i terasa směřují do vnitrobloku, kde se nachází zeleň a kavárna. 

Facilities

Samotný multifunkční dům Palác Kobližná je postavený na historických základech Althanského paláce. Celý dům byl před šesti lety zrekonstruován a vznikly zde byty, které poskytují jedinečné místo pro život, s reprezentativními společnými prostory, třemi výtahy, mramorovými obklady, podzemními garážemi, kolárnou a bezpečnostním kamerovým systémem. Ve vnitrobloku traktu s jezírkem naleznete příjemnou kavárnu. Čím je Palác Kobližná výjimečný, je především servis recepce, která je obyvatelům domu k dispozici každý všední den. Přebírá doručenou poštu, dohlíží nad kamerovými systémy a přivítá návštěvu, o jejíž přítomnosti vás bude informovat domovním telefonem, a čekání na vás jim zpříjemní dobrou kávou.

Kateřina Stehnová
Your consultant Kateřina Stehnová Czech +420 770 665 333 katerina.stehnova@foreigners.cz

Get more info

We will contact you within 24 hours.

By clicking 'Send' you acknowledge that we are processing your data. More details here.

Interested in any service?
Do you need help?
info@foreigners.cz +420 211 221 492 Fill our form