Studio (1+kk) - Apartment for Sale in Brno

Brno

ID BK1036
Street Jánská
District, city Brno-město, Brno
Area 59 m2
Floor 1st floor (lift)
Furnished Fully
Status Available now
Energy Class F
Price 5 999 000 CZK (∼246 012 €)
+ Commission
0 CZK (+ 21% VAT)
i

Description

Summary

Elegance a výjimečnost, to vše přinesla rekonstrukce Rezidence Blum. Lokalita domu dokonale splňuje nároky pro aktivní život ve městě. Ponořte se do atmosféry velkoměsta a současně využijte klidné zázemí a historický nádech funkcionalismu, které tato nemovitost poskytuje.

Location

Jedná se o investici do neopakovatelné lokality. Původních historických budov s kompletně zrekonstruovanými interiéry je v centru města omezené množství. 

Rezidence Blum se nachází na pěší zóně ulice Jánská, jen pár kroků od náměstí Svobody a dalších přilehlých ulic, kde se odehrává veškeré dění města a odkud do pěti minut dojdete téměř kamkoli, například do těch nejlepších brněnských kavárnen a restaurací, nákupních pasáží, posiloven, wellness, divadla Reduta a Mahenova divadla, na městskou hromadnou dopravu, poštu či do bankomatu. Pokud si budete chtít udělat procházku nebo rádi běháte, park pod Špilberkem je jen 5 minut daleko.


Layout

Ateliér č. 206 o dispozici 1+kk se nachází ve 2. NP a má vnitřní velikost 30,3 m2. Dominantou tohoto ateliéru je terasa o velikosti 28,4 m2 orientovaná do vnitrobloku. Od ostatních teras je odělena květináči se zelení. Terasa je vysypána kačírkem, na němž je vybudována dřevoplastová podesta. Celková velikost ateliéru je tedy 58,7 m2. Nemovitost je kompletně vybavená. Nábytek a kuchyňská linka včetně spotřebičů a televize jsou součástí prodeje. Koupelna s velkoformátovými obklady je vybavena sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem. Na podlaze je položené linoleum a dřevěná okna jsou deset let po výměně. Vytápění je centrální.

Ve vnitrobloku, kam směřuje okno ateliéru, je vysázena vzrostlá sakura, která tvoří v letních měsících příjemné klima a zútulňuje zastavěný vnitroblok. 

Facilities

Samotná funkcionalistická Rezidence Blum byla postavena ve 30. letech 20. století a na jejím návrhu se podílel architekt Blum, podle kterého je rezidence nazvána. Tato budova je podle Brněnského architektonického manuálu označována za jednu z architektonicky nejhodnotnějších funkcionalistických staveb v historickém jádru města Brna. Celý interiér domu byl zrekonstruován a vznikly zde byty, ateliéry a komerční interiéry, které poskytují jedinečné místo pro život s reprezentativními vstupními prostory a obklady imitujícími mramor. 

Price

V ceně je již zahrnuta provize. Rezervační poplatek je ve výši 230.000,- a započítává se do kupní ceny.


Kateřina Stehnová
Your consultant Kateřina Stehnová Czech +420 770 665 333 katerina.stehnova@foreigners.cz

Get more info

We will contact you within 24 hours.

By clicking 'Send' you acknowledge that we are processing your data. More details here.

Interested in any service?
Do you need help?
info@foreigners.cz +420 211 221 492 Fill our form