Work with us

Chceš aby práce byla i zábavou? Bavilo by tě pracovat v mezinárodním prostředí? Umíš se kompletně postarat o svěřeného klienta, aby se v ČR cítil jako doma?

Foreigners je mladá a rychle rostoucí agentura pomáhající zahraničním pracovníkům mezinárodních firem a studentům překonávat jazykové a kulturní rozdíly spojené s pobytem v cizí zemi. Pro naše klienty zajišťujeme pronájem vlastního bytu, zdravotní pojištění, dopravu z letiště, stěhování, asistenci na úřadech, překlady, pravidelné úklidy a mnoho dalších služeb v průběhu celého pobytu v České republice. Působíme v Praze, Brně, Hradci Králové, Plzni a Olomouci a hodláme se prostřednictvím franšízové sítě rozšířit i do dalších měst a zahraničí.

Svým pracovníkům nabízíme nejen zajímavou a pestrou kariéru, ale podporujeme také jejich osobní růst. Žijeme společnou firemní vizí a dáváme do práce naše srdíčko.

 

Získali jsme 3. místo v Jihomoravském kraji v soutěži Vodafone Firma roku.

 

Byli jsme finalisty soutěže Franchisa roku 2017 a vyhráli Cenu veřejnosti.

 

Pokud s námi chceš spolupracovat, podívej se, co ti můžeme nabídnout a co naopak očekáváme od tebe. Toto platí pro všechny ve firmě, podrobnosti najdeš u jednotlivých pozic níže. A jaké lidi hledáme ti poví naše CEO Andrea:

Na co se můžeš těšit?
 • možnost osobního růstu a seberealizace
 • zajímavou pracovní náplň s nevšedními zážitky
 • intenzivní proškolení na danou pozici
 • mladý, pohodový kolektiv
 • otevřenou firemní kulturu
 • dobré finanční ohodnocení
Bez čeho se u nás neobejdeš
 • plynulá znalost AJ, ČJ - mluvená i psaná, další světový jazyk výhodou
 • spolehlivost, ochota učit se a růst, samostatnost
 • kladný vztah k cizincům, ochota jim pomáhat, ideálně vlastní zkušenosti ze zahraniční
 • práce v rozsahu plného úvazku (s výjimkou pomocných pozic)
 • skvělé komunikační schopnosti
 • pozitivní přístup k životu a etika
 • důslednost a smysl pro systém a pořádek

Foreigners Prague Team

Pokud by ses o nás chtěl dozvědět více z veřejných zdrojů
   
Byzmag: Rozhovor s Andreou Tkačukovou JenPrace.cz: Jak vypadá práce ve Foreigners DVTV: Rozhovor se spoluzakladatelkou Foreigners Andreou Tkačukovou
     
Manažment v praxiStaráme se o cizince od A až po Z Hospodářské noviny - Moderní řízení: Expati nerozumí české kultuře. Foreigners jim pomáhájí se adaptovat BusinessAnimals.czObchodník ve Foreigners je makléř, tlumič emocí i kulturních rozdílů

  

Co o práci ve Foreigners říkají naši lidé?

A co o nás říká naše bývalá paní účetní?

"Na pozici účetní jsem ve Foreigners od roku 2014. Důvodem mého nynějšího odchodu je velká vzdálenost mezi mým bydlištěm a sídlem společnosti. Práce na této pozici určitě není rutinní záležitost, ba naopak. Jedná se o kariérní příležitost v rychle se rozvíjející společnosti. Zázemí firmy a kamarádský přístup veškerých zaměstnanců je určitě málokde k vidění. Osobně Ti s nástupem a s veškerým začleněním ráda pomohu. Jsem k ruce jednateli společnosti neustále, a tak se Ti budu snažit vše ulehčit. Za mě je toto veliká příležitost pro získání zkušeností, kariérní postup a hlavně získání skvělé práce se spousty nových přátel."

Jak Foreigners vidí firemní školitel Maťo Kolenička?

Takže, koho teď hledáme?

Brno
Praha
Hradec Králové
 • aktuálně máme plný stav
Plzeň
 • aktuálně máme plný stav
Olomouc
 • aktuálně máme plný stav
Ostrava
 • aktuálně máme plný stav
Bratislava

 

Pokud máš zájem se k nám přidat, ale nenašel/la jsi ideální pozici nebo o tom uvažuješ výhledově, sleduj tuto stránku, FB nebo nám napiš svoji představu a ozveme se ti, až bude příležitost :-)

Proces výběrového řízení

 1. Dobře si prostuduj inzerát a zvaž, zda splňuješ všechny dané požadavky, můžeš nastoupit v požadovaném termínu, vyhovuje ti forma spolupráce...
 2. Napiš nám na jobs@foreigners.cz zprávu s předmětem ve tvaru "Město Pozice" (např. Brno Relocation Consultant)
 3. Připoj krátký motivační dopis v angličtině, proč zrovna ty jsi na tuto pozici ideální a co tě motivuje se přidat do našeho týmu (max. 200 slov)
 4. Pošli nám také svůj životopis (český nebo anglický)
 5. Pokud nás tvůj profil zaujme, pozveme tě na dvoukolové výběrové řízení a pokud bude spokojenost oboustranná, domluvíme pár dalších detailů a přivítáme tě mezi námi!

Těšíme se na Tebe! :)

Interested in any service?
Do you need help?
info@foreigners.cz +420 211 221 492 Fill our form