Pomáhej nám odstraňovat kulturní bariéry

Foreigners zajišťuje komplexní relokační služby expatům a zahraničním studentům v České republice. Pomáháme překonávat jazykové a kulturní rozdíly. Působíme v šesti městech a plánujeme se skrze franchise síť rozšiřovat i do zahraničí.

Podívej se, jak vypadá práce u nás

Co děláme

Svým pracovníkům nabízíme nejen zajímavou a pestrou kariéru, ale podporujeme také jejich osobní růst. Žijeme společnou firemní vizí a dáváme do práce naše srdíčko. Kompromisy neděláme, protože hledáme WIN-WIN-WIN řešení. Poskytujeme nadprůměrně kvalitní služby a jsme za ně také kvalitně zaplaceni. Ctíme pravidlo, že se vydaná energie rovná přijaté.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • možnost osobního růstu a seberealizace

  • dynamickou práci

  • nevšední interkulturní zážitky

  • intenzivní proškolení na danou pozici

  • různorodost práce díky různorodým kulturám klientů

  • mladý pohodový kolektiv

  • otevřenou firemní kulturu

  • dobré finanční ohodnocení

Kariéra

Koho hledáme?

Nadšené pozitivní lidi, kteří mají drive a chuť do práce. Z našeho týmu srší chuť do života i práce a hledáme takové, kteří mají i dravost a chuť vydělávat lepší peníze než jen průměr. Rádi se bavíme a milujeme život.

Bez čeho se u nás neobejdeš?

  • plynulá znalost AJ, ČJ - mluvená i psaná, další světový jazyk výhodou

  • spolehlivost, ochota učit se a růst, samostatnost

  • kladný vztah k cizincům, ochota jim pomáhat, ideálně vlastní zkušenosti ze zahraniční

  • skvělé komunikační schopnosti

  • pozitivní přístup k životu a dobrá etika

  • důslednost a smysl pro systém a pořádek

  • být příčinou, ne následkem toho, co se ti v životě a práci děje

Kariéra

Jak to ve Foreigners chodí?
Od náboru, přes náplň práce až ke vzdělávání

Naše stručná historie

  • Pobočka v Hradci Králové
  • Rozšiřování služeb
  • Příprava na velkou expanzi
  • Pobočky Brno, Praha, Plzeň
  • Stabilizace firmy, směrnice, manuály
  • Projekt CzechUniversities, aktivity v Dubaji
  • Členství v EuRA
  • Orientace na korporátní kienty
  • Pobočka Ostrava, GALA Night
  • Domeq, Cyrilská
10
let
Na trhu relokačním, imigračním a realitním jsme od roku 2009.
12 183
klientů
Dělá nám obrovskou radost, že máme více než 12 183 spokojených klientů.
11 682
bytů
Počet nabízených bytů v naší databázi roste každý den.
42
profesionálů
Jsme tým 42 profesionálů v 7 kancelářích napříč republikou.

Aktuálně máme otevřené tyto pozice

Interested in any service?
Do you need help?
info@foreigners.cz +420 211 221 492 Fill our form