Dotazy? +420 211 221 492

O nás

Foreigners poskytuje komplexní relokační služby pro expaty. Zajišťujeme pronájem bytů, imigrační služby (víza), zdravotní pojištění, dopravu z letiště, překlady, a nadále také asistujeme v průběhu celého pobytu našich klientů v České republice.

Agentura Foreigners usnadňuje zahraničním pracovníkům a studentům přesun z jejich země do ČR. Zajišťujeme ubytování, víza, pracovní povolení, překlady dokumentů, vyhledání školy pro děti, vyzvednutí z letiště, pomáháme s orientací ve městě apod. Dominantní službou je pak realitní činnost.

Majitele bytů bereme jako druhého klienta, kterého také musíme kvalitně uspokojit, a to především tím, že mu zajistíme bezproblémového nájemníka, který se slušně stará o byt a pravidelně a včas platí nájem. Asistujeme v průběhu celého nájmu bytu, fungujeme jako mediátor v případě řešení jakékoliv situace.

Protože nás nemovitosti baví, zajišťujeme pro naše klienty z řad majitelů nemovitostí prodej/nákup, pronájem či správu. Máme také vlastní developerské projekty a plánujeme další.

Cizincům se zájmem o přesun do naší země za prací nebo studiem pomáháme, aby se tady díky nám cítili jako doma. Zvyšujeme vzájemné porozumění mezi odlišnými kulturami a společně posouváme svět dopředu.

Jsme s našimi klienty v průběhu celého jejiho pobytu v zemi, kdy nadále zajišťujeme drobné služby jako pravidelný úklid domácnosti, networkingové akce na seznámení se s novou komunitou, služby hodinového manžela. Obecně řešíme jakýkoliv jiný problém, který zde cizinec, expat, může řešit.

 

Zastáváme princip WIN - WIN - WIN (výhra - výhra - výhra) = vždy musí zvítězit klient cizinec, pronajímatel a Foreigners jako prostředník.


Podívejte se na celý příběh.


Členství a partneři

Evropská relokační asociace (European Relocation Association)

EuRa je celosvětová asociace poskytující profesionální relokační služby. Působí ve 115 zemích už více než 18 let. Agentura Foreigners je ověřeným členem asociace EuRa.

Brno Expat Centre

Brno Expat Centre poskytuje rady a konzultace zahraničním profesionálům a jejich rodinám. Organizuje semináře a neformální setkání. Agentura Foreigners je ověřeným členem Brno Expat Centre Referral Programme.

Vodafone Firma roku

Agentura Foreigners získala 3. místo v regionálním kole soutěže Vodafone Firma roku 2016.

Franchisa roku 2017 - Cena veřejnosti

Jako finalisté soutěže Franchisa roku 2017 jsme vyhráli Cenu veřejnosti


Naše firemní vize

Feel at home with us - Díky nám se návštěvníci naší země cítí jako doma

Understand different - Smyslem naší práce je zvyšovat vzájemné porozumění

Life full of possibilities - Společně posouváme svět

 

Proč děláme to, co děláme

Nabízíte Vaši nemovitost?
Máte dotazy?
+420 211 221 492 Kontaktujte nás